Shun Jiné..

Toleták nebo - li toaletní papír

18. srpna 2011 v 16:33 | Shun
Nějak jsem nepochopila kdo todle vymyslel,ale budiž.
Co o tom napsat.používá se to na záchodech,což je ta bílá mísa kam chodíte vykonávat potřebu,používá se i na spoustu jiných (no spoustu?..xD) věcí.Nevim co k takovýdlemu tématu napsat...Opravdu mě to zaráží..

"Stroj času" aneb o co jde?..

9. června 2011 v 10:03 | Shun
"Stoj času".
Kdo vlastně na to přišel?...Podle mě je to jen "jak to říct aby to nevyznělo divně" vymyšlenost někoho kdo to pojmenoval. Podle mě stroj času neni. Ano existují hodiny ve všech zemí,ale opravdu jdou dobře?..Opravdu nejdou jinak?. My jsme si stanovili čísla,ručičky a ty přístroje né život. Podle mě prostě stroj času neexistuje.Nikdo ho nikdy neviděl a možná ani nikdy neuvidí. "Pokud jo tak mi dejte vědět..xD " Je dobře že je čas.To ano je to dobré hlavně pro orientaci lidí aby se mohli dobře orientovat.Což myslím tím že třeba vědí v Kolik Hodin mají kam jít atd...
Nevím jak to popsat a navíc nemůžu popisovat něco co jsem nikdy neviděla...

Tam kde končí slunce a vylezají mraky..

8. června 2011 v 19:14 | Shun
Každá ráno slunce vychází a každý večer zapadá,přes den svítí a někdy je i zamračený.Každý paprsek svítí na naši kůži,kterou vystavujeme vstříc tomu užasnému hřejivému světlu.Ale i slunce občas zůstane v zadu a pouští před sebe mraky táhnoucí se od severu,jihu,západu či východu.Ono to je stejné. Mraky pouští své slzy v kápkách k nám dolu.Pláče,protože slunce vyjít nechce.Pláče protože když vidí jaký svět lidí je neunese ten pocit těžkosti.Když má někdo strasti pláče s ním. A když ho opouští slunce pláče víc a víc.Ale jsou i dny kdy se sluncem se rozloučí ke spánku.Pak se na nebi objeví hvězdy. Slunce s mrakem se chytnou za ruce a při uložení k spánku se na ně dívají.Mají krásný výhled,pač jsou k nim blíž než si mi lidi dokážeme představit. Mají krásný pocit když ulehají k spánku a pak se zase probouzejí. Je jim,ale líto,že u lidí v našem světě je to jinak.Chtěli by aby každý byl štasný s láskou,přáteli a s dobrým zdravím.
Proto tajně doufají v lepší časy,které možná nikdy nepříjdou,ale oni stále budou doufat.Dokud budou moc.

Ispirovala mě písničky od Alexandra Rybaka a to písnička "Eruope´s Skies". Nevím jak mě to napadlo.Asi tím,že když jsem se podívala do nebe viděla jsem mraky a přez ně trošku prosakující slunce. A dám vám sem písničku...:)

1000 a jedna noc pro pohádku na dobrou noc..

30. května 2011 v 14:22 | Shun
Říká se,že pohádky na dobrou noc pomáhají usnout a ukolíbat vás do krásného spánku.Malé děti dobře spí.Ale existují i pohádky na které se všichni díváme v TV.Každý jsme se koukal či kouká na pohádky.Někdy to byla sněhůrka,někdy popelka či červená karkulka.Každý má svou oblíbenou pohádku.Já si pamatuju,že mě se vždycky líbil budulínek a chtěla jsem ho po babičce aby mi ho neustále vyprávěla.Navíc babičky vždycky uměli skvěle vyprávět.A jaké máte rádi vy pohádky vzpomenete si na ně ještě někdy?..:)

Jeden velkej celek...

23. května 2011 v 18:46 | Shun
Budoucnost je hodně vzdálená a přitom tak blízká.Né každýmu se jeví hned,někdo k ní příjde za pár let.Každý den je jedna velká budoucnost,každá hodina,či sekunda je budoucnost.Nikdy člověk neví co se stane.Proto se člověk na budoucnost spoléhat nemůže.Měl by žít přítomností,tím co je ted,co se ted děje,No to co se DĚLO či bude DÍT.Ted je ted a člověk si má užívat to prožívá.Nevím jak to jinak vysvětlit.Když polovina lidí stejně řekne,že je to vtip.Budoucnost vzdálená,tam kam nikdo z nás nevidí,tam kde spousta věcí čeká nás.

Tiše "děti" píše se maturita!

20. května 2011 v 16:38 | Shun
Zdroj obrázku: Google
Maturita! Už jen to slovo mi nahání husinu.Netěším se ani na to až budu dělat zkoušky na výučák natož až pujdu na nástavbu kvůli maturitě. Na jednu stranu spousta děcek ze středních jsou rádi,protože maj ve škole například volno,či se skoro vůbec neučej,ale neříkám u všech.U nás to ZROVNA TAK NENI! Nějak mi to je jedno,ale i tak.Já budu ráda když projdu prvák...xD Ale musím přiznat,že nezávidím těm co ted budou dělat zkoušky aby ji měli.Sama to vidím na svých starších spolužáku,že někteří jsou s tím dost vystresovaný.Jsem zvědavá na sebe jak dopadnu...:DNo nevím co k tomu napsat snad jen,že všem co dělají maturitu či papír na vyučení tak přeju at se jim daří a dají to...:)

Nic co bych mohl/a ztratit...

23. dubna 2011 v 21:51 | Shun
"Nic" jak prosté slovíčko. "Nic" má mnoho způsobu vyjádření.
Například "Nic nebudu dělat", Nemám "nic" co bych mohl ztratit. Je více takových význmu.
Bohužel "nic" může znamenat i že už neni "nic" pro co by člověk mohl žít. Už nemá "nic".Je bez rodiny,domova,dětství, nemá nic co by mohl střežit. Proto je mu to už jedno. Proto řekne "Už neni nic co bych měl, či chtěl chránit".
Nic to slovíčko vypadá jako něco co nemá moc velký význám. Nikdo tomu nepřikládá velkou pozornost.Ale když se nad tím člověk zamyslí je spoustu věci,který to slovíčko vystihuje.
Nevím přesně jak to popsat aby jste pochopily.Tak aspon tohle a takhle jsem to napsala.
Napsala bych toho víc,ale akorát bych blábola a nedošla k závěru....

Vegetariánství podle mě?...

13. března 2011 v 15:39 | Shun


"Antibiotika jako penicilín a tetracyklín postupně ztrácejí účinnost, neboť jsou běžně přidávána do krmiv hospodářských zvířat a bakterie vůči nim získávají odolnost." - The New England Journal of Medicine
Podle mě vegetariánství není špatný,ale zase jednou za čas si to maso dát by bylo dobré aby jste měli vitamíny a ty živiny co v něm jsou. Já osobně taky několikrát o tom uvažovala,ale já a ta moje pevná vůle...Nikdy to nejde semnou dohromady...:D Mám maso ráda,neříkám,že bych bez něj nemohla bejt,mohla,ale je to takový přirozený už.Už to mám prostě v hlavě zžití. Každpádně je každýho věc jestli je či neni vegetarian.Takže at se rozhodneš jakoliv je to tvoje volba a tvůj život...:) Nikdo ti do toho nemá co kecat...:)

Ztráta iluzí,jen ona je lež..

1. března 2011 v 7:43 | Shun
Ztráta iluzí,
je jen střep.
Když ztratíš víc,
než iluzi,
je to horší.

Nebýt dokonalý,
jako v naši iluzi,
je lepší,
než žít s tím,
že i když jste dokonalý
nikdy nebudete spokojení.

ztráta iluzí,
je jen střep,
Když ztratíš víc,
než iluzi,
je to horší.

Iluze je jen stín,
nikdy nebude věčná.
Proto nevadí,
když ji ztratíš,
aspon uvidíš to správný.

Přeber si to jak chceš,
bez růžových brýlí,
vidíš věci snáž.
Proto to nevadí
a jen běž.
Je to jen,
ztráta iluzí.

Je to až moc hezké na to aby to byla pravda..

12. února 2011 v 12:47 | Shun
Je hezké mýt smysl života. Skoro každý ho má. Někdo ho našel,někdo ho hledá a někdo čeká až příjde sám.Sama se řadím do třetí skupiny. Každý má nějaký smysl života,svůj cíl,svoji představu.Ale málo kdo jí umí využít. Sama nevím jaký mám smysl života. Je mi šestnáct nejsem nijak dospělá ani dítě.Jsem puberták,který ještě neví co chce.Nebo aspon né tak úlně.Štve mě to a moc,ale...
Kdo ví jaký směr můj smysl života dostane,ale doufám,že bude aspon ten správný a nespálím se,nebo aspon né tak moc....

Smysl života,
má každá duše.
Každý člověk,
má své cíle,
své představy.

Záleží - li,
pokud ho najde
a příjme ho.

Kdo ví co se stane,
ale pořád lepší než
nicota a bezduchost.

Každý svýho,
štěstí strůjce.
Tak jdia najdi,
svůj smysl života.
Protože,jen Ty,
to můžeš být!

Zdroj:Můj druhý blog.cz
 
 

Reklama