Rather, my angel..

9. června 2011 v 19:00 | Shun |  Jednorázovky
Po hoodně dlouhé době jsem tedy napsala povídku na Yuri.
Pár:Michiru/Naoki
Autor:Shun ♥
Poznám:Omlouvám se za případné chyby,ale seká se net...:)Snad se bude líbit a chci komenty...xD

Tiché tóny tajemné hudby na kytaře zní po jedné z tříd školní budovy. Mladá dívčina se zavřenýma očima jezdí s prsty přesně sladěné podle strun kytary.Melodie už tak známá pro ni,že nepotřebuje ani vidět kam má přesně na strunách dávat prsty.Sama složila tu písničku.Tu tichou,smutnou až temnou písničku.Nikdo jí kromě ní nikdy neslyšel aneb to si aspon myslela.Při té melodii zapomínala na všechny strasti co měla na všechny zlé věci co prožila.Ted je jen ona,kytara,melodie a její zpěv.Nikdy si nemyslela,že umí bůh ví jak zpívat ba naopak neuměla,ale k téhle písničce jí to šlo samo.Ty slova z ní lezli jak kdyby ta písnička byla tak stará jako ona je sama. Jakoby ji znala už tak dlouho,že si ani nepamatovala odkud. Ale tuhle písničku teprve složila před pár týdny. Dál si potichu zpívala a hrála a nevnímala okolní svět,tudíš si nevšimla,že ji za dveřmi někdo poslouchá.Bylo to tak pokáždé.Ale ona to nevěděla.

Zase tu sedím a poslouchám jak krásně zpívá a hraje.Uz zas hraje tu stejnou melodii jako vždycky když už končí.Doufám,že mi dá zase to znamení.Nesmí mě to vidět.Ona není ten typ,který je zrovna nadčení "lidskou společností". Ale ta melodie,ta slova.Je to jakoby tu písničku pro někoho psala,ale pro koho?.Nevšimla jsem si,že by nekomu věnovala víc pozornosti než měla.Byla jsem tak zahloubaná,že jsem si ani nevšimla,že mi dala už "to" znamení.Proto mě překvapilo,když už se začali pomalu otevírat dveře.Rychle jsem se zvedla a než stačila něco říct tak jsem utekla.Bylo to je o fous.Moje tváře hořeli mírnou červení.Od zrychleného dechu z běhaní,ale především kvůli načapání při špehování.Ona byla dokonalá,ale nikdy se s nikým moc nezbavila.Dalo by se říct,že vůbec.A den kdy jsem ji poprvé slyšela hrát byl náhodní.Od té doby chodím každý den poslouchat za dveře hudební učebny.Zatím mě nikdy nenachytala.
I když je pravda,že poslední dobou když mi dá signál a já se schovám za roh tak ona víjde z učebny a chvíli se rozhlíží a pak se smutným výrazem odejde domů.Vždycky jsem se divila proč tomu tak je,ale zatím....

Když už jsem skládala věci do tašky uvědomila jsem si,že opravdu poslední dobou mě chodí někdo naštěvovat.Poslouchá jak hraju a zpívám.Proto jsem se snažila zjistit kdo to je.Ale pokaždé když jsem vyšla nikdo tam už nebyl.Měla jsem tušení kdo by to mohl být,ale proč by to dělala?.Má ktomu nějaký důvod?.Nemám tušení,ale pokud je to ona, moje srdce by bylo to nejštasnější pod sluncem.Ona je důvod tohodle všeho.Mých textů,mého srdce,mých slz.Ach zapomněla jsem se vám představit vlastně.Jmenuju se Michiru a je mi 18 let.Studuji na střední odborné umělecké škole. Bydlím na internátu naší školy.Odstěhovala jsem se od svých rodiču a šla zatím na ubytovnu ve škole.Musím říct,že naše škola není zas moc obyčejná ba naopak je dost zazobaná a dostat se na tudle školu je nadlidský výkon,pokud tedy neuplatíte ředitele školy.
Ale ted zpátky k příběhu.
Slečna která rychle utekla byla Naoki-chan.Chodí semnou do třídy a dokonce je i moje spolubydlící.Ale vždycky jsme se snažily nějak moc extrémně na sebe nenarážet.Pokud to nebylo nutný. Jenže i přesto všechno jsem si jí všímala víc než jsem měla.A nakonec mi došlo,že jsem beznadějný případ a zamilovala se do ní.Od té doby jsem skládala písničky,melodie a básničky.Nevšimla jsem si na ni,že by zrovna ona byla zakoukaná do mě,ale nikdy netvrd něco co nevíš jestli je pravda.
Vešla jsem do pokoje a ona byla zřejmně spíš určitě v koupelně a sprchovala se.Byla slyšet voda,takže jo.Dala jsem si svoje papíry na stůl a lehla si do postele.Ani jsem si neuvědomila jak,ale usnula jsem.

Když jsem vyšla z koupelny s omotaným ručníkem kolem svého těla všimla jsem si,že Michiru-senpai je zpátky a zpí.Přišla jsem k její posteli a sedla si tak aby si to ho senpai nevšimla.Dívala jsem se na její odhalenou tvář. Ona je tak krásná. Jen jí políbit na ty vyzívající plné rty. Podívám se na stůl má tam tu složku s textama.Podívám se zptáky a opatrně se zvednu.Přejdu ke stolu a otevřu složku.Chvíli v ní hledám když najdu to co jsem potřebovala.

"Copak je slušný někomu se hrabat ve věcech?" ozve se můj hlas vedle jejího ucha.Málem vyletěla z kůže když jsem na ní promluvila.Byla tak zahloubaná v jednom textu,že si ani nevšimla,že jsem vstala. Nejdřív sem ji chtěla vynadat,ale pak jsem si to rozmyslela.Navíc když jsem si všimla,že je stále jen v ručníku polila mě menší horkost ve tvářích.
Bylo roztomilé jak se červenala.
"Omlouvám se já...já nechtěl-a senpai?"
Zatím co se omlouvala jsem se k ní začala přibližovat.Nejdřív jsem jí vyjmula papíry z rukou a pak si ji přitáhla k sobě.Vzala jsem ji za ruku a odtáhla a nakonec schodila na moje postel.
Sedla jsem si na ni a chytla její ruce za hlavou.Sklonila se blíž k ní.Chvíli jsme se prozkoumávali pohledy,když už jsem to nevydržela a přitiskla svoje ústa k těm jejím.Chvíli se nic nedělo když jsem se začala pokoušet ji přimet ke spolupracování.Jemně jsem zubama tahal za její kuži,oblízla ji a pak skousla.Jemně jsem ji prokousla a ošetřila jazykem.
"Ach...Michiru - sen-pai"...zavzdychá a otevře ústa.Toho využiju a vsunuji do její krásný pusinky svůj jazýček. Oblízla jsem ji nejdřív horní a pak spodní patro.Přinutila jsem ji jazykem aby zapojila ten svůj.Ochotně se přidala.Chvíli jsme spolu bojovali,ale nakonec výtěztví bylo jasný.

Senpai mě povalila na svou postel a dobývala mi svým byzstrým jazýčkem má ústa.Prozkoumávala je snad na každým kousíšku.Donutila mě spolupracovat.Proč by taky ne.Líbilo se mi to,tak proč ne. Bojovali jsme o nadvládu a výtěztví bylo jasné.Vyhrála.Byla více zkušenější nebo proto,že je to víc dominantnější typ?.Ono je to jedno.Museli jsme se na chvíli od sebe odtrhnout.A zatím co jsem vydýchávala začla mi dělat na krku kousance.Jazykem ošetřovala poškozená místa a pak je i obdarovala pusinkama.Od krku vedla až k okraji začátku ručníku nad mýma prsama. Zadívala se na mě a ten pohled kterým se na mě dívala jsem nemohla oddolat a jemně kývla.Byla opravdu dokonalá.Ještě než mi to sundala donutila jsem jí aby mi aspon pustila ruce.Což očividně měla v plánu.Opatrně snad jako by se bála co udělám ze mně sundala ručník a její pohled byl k nezaplacení.Tak uchvácení pohled jsem tedy nečekala.Rozdělala mi ten ručník a odphodila ho pryč.Ležela jsem pod ní tak jak mě sám bůh stvořil.Naskočil mi mírní růměnec.Ano pravda nebyl čas se stydět,ale když ona na vás koukala jak na dar z nebe.Sklonila se k mé levé bradavce a jemně jí oblízla.Pak obkroužila a nakonec zubama zatahala.Pak to místečko olízla jako omluvu za bolístko.Takhle pokračovala dokud mi bradavka neztuhka to samé se opakovalo na druhé bradavce akorát rukou...

Obkroužila jsem jí bradavky dokud nezvtrdly.Když už se mi zdálo,že by to mělo být takk jsem jazyk sjela až k jejímu pupíku kde jsem vklouzla dovnitř a ven.Zoubkama jsem kousala kůžičku na kraji jámky.Vzdychala o sto šest a když jsem sjela do jamky tak se prohnula v zádech.Jela jsem dál a dělala,že si toho nevšímám. Sjela jsem ji na podbříšek kde jsem ji chvíli líbala na její hladký oholený pokožce.Natáhla jsem se zase zpět k její tváři a začala ji divoce líbat.Ona nebyla pozadu a oplácela mi to stejnou mincí.Bylo menší vedro tak jsem si svlíkla košily a silonky s kalhotkama. Takže mi zbyla jen sukně s kravatou. Rukou jsem zašmátrala všuplíku a vzala olejíček.Otevřela ho a vylila trochu na Naoki. Obě jsme si sedli a každá měla na ruce trochu olejíčku.Mezitím sme si klekly a začali se líbat.Přitom jsme si rukama přejížděli všude na těle té druhé.Krk,ramena,prsa,bříško,boky,podbříšek,záda a hlvaně zadeček.Zajela jsem jí rukou na ono zapovězené místo do klína a začala ji dráždit rukou.

Obě jsme vzychali když naše ruce byly propletené a každá dráždila tu druhou.Chytali jsme se přitom za prsa a tiskli se k sobě.Přitáhla jsem si ji za kravatu k sobě a položila jsem se pod ní.Když ležela na mě odhrnula jsem sukni a ukázala na obdiv její krásnou tvarovanou a naolejovanou prdelku.Přejela jsem po ní a přitiskla ji víc k sobě.Vyvolávalo to ve mně spousta pocitů.Když se svezla k mýmu klínu a jemně mi roztáhla nohy.Kousala mě na vntřních stranách stehen a pak se jazykem přesunula k mému poštěváčku.Nejdřív jen tak zajela na zkoušku a pak už mě začala dráždit a uspokojovat.Ale nelíbilo se mi,že ona si to moc neužívá.Proto jsem se převalila na ní a moje hlava byla u jejího klína a naopak.Začali jsme se dělat navzájem.O chvilku později jsme vyvrcholily.Obě jsme se unavený a spocený se k sobě stulily a začali se líbat nanovo.Po chvíli jsme se zvedly a šli se obě vykoupat a taky si užít..
Když jsem ráno vstala nikdo vedle mně nebyl. "Takže přece jsem byla na jedno použití a pak odkoupnout" pomyslím si smutně.Začnou mi slzet oči když do dveří někdo vejde a přisedne si ke mně.

"Proč brečíš?Kvůli mně? Však jsem s tebou" usmála jsem se.A hladila ji po zádech.
"Přinesla jsem nám snídani..."políbim jí a otevřu krabici s pizzou.Pak si zalezu k ní pod deku a společně snídame mezi tou dobou je mezi náma ticho.V tichosti dojíme a já to odložím na stůl.
"Proč jsi plakala?"zeptám se jí přímo.
"Já myslela jsem,že to bylo jen na jednu noc,když si tu nebyla zhrozila jsem se.Myslela jsem,že proto tebe to bylo jen na jednu noc.Já vlastně nevím.Miluješ mě,nebo co pro tebe znamenám?..."odpoví.
"Miluju Tě Naoki-chan.Ty písničky a texty to všechno jsem psala kvůli tobě.Protože jsem zjistila,že jsem se do tebe zamilovala.A taky vím,že máš ráda jednu písničku a to Rather, my angel. Byla složena specialně pro tebe.Protože tě miluju.."odpovím..
"Já tě taky miluju Michiru-senpai"..

A jak to bylo dál.Ve škole to přijali normálně.A víc lidí se odhodlalo konečně přiznat se svými city jiným.Po tom co jim skončila škola spolu ještě chvíli žily,ale pak se rozešli a kde jim je ted konec kdo ví....
 


Komentáře

1 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 10. června 2011 v 18:41 | Reagovat

Pání nádherná povídka, moc pěkně píšeš, nerada čtu Yuri nebo Shoujo-ai nevím proč, nevadí mi koukat na obrázky nebo tak podobně, ale nevím na povídky tohohle typu jsem sama nebyla...xD nejspíš protože že je sama neumím psát...xD za to ty jo krása...xD

2 sisi/ctenar sisi/ctenar | Web | 13. června 2011 v 17:43 | Reagovat

pěknééééééééééé !!!!! XD

3 S.. S.. | Web | 26. června 2011 v 14:18 | Reagovat

Nějakým pěkným způsobem mi povídka vyrazila dech. Nevím čím to bude.. jsem asi přecitlivělá, ale má můj hold. Povedlo se ti všechno zachytit. Jen tak dál.

4 Vampire with black eyes Vampire with black eyes | Web | 29. června 2011 v 21:15 | Reagovat

krásný blog..

5 Vampire with black eyes Vampire with black eyes | Web | 29. června 2011 v 21:15 | Reagovat

krásný blog..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama