Duben 2011

Tak kdo to je? 3.díl

24. dubna 2011 v 9:37 | Shun |  Tak kdo to je?
Tak kdo to je?
Autor:Nyuu-chan^.^
Pro:...
Dílů:3/? Dokončeno:Ne
Paring: ještě není jistý
Upozornění:Shonen ai,yuri,sex
pozn:...omlouvám se za chyby..
pozn2:tato povídka se bude vyskytovat ai na webu Hokage.cz A je i na mém bývalém blogu..xD

Když se všechno plouží...

24. dubna 2011 v 9:21 | Shun |  Shun fotí..
tak málo slouží.To nic jen mě napadlo moje druhé já,který dělá verše atd....x) Snažila jsem se dodělat konečně nějaký anime.Udělala jsem od A do F. Zítra nebo možná pozdějš budu pokračovat,ale ted už mě to nebaví.Navíc musím jít taky pracovat.Nemůžu sedět u PC jen.Doufám,že některé z anime se vám bude zamlouvat a zkouknete ho...:)Jinak jste si všimly mám nový desing.Dělala jsem ho já,což je vydět podle mé neschopnosti nastavování.Přemýšlím,že předělám trochu blog a některý rubriky předěám uplně.
A tady dáme jednu z mých fotogenických umění....:D

Elfen Liend

24. dubna 2011 v 9:11 | Shun
Na Zemi se začíná objevovat vývojový stupeň člověka, který by svými schopnostmi momentální lidstvo během několika málo let eliminoval. Byl nazván Diclonius. Diclonius se od normálního člověka liší zvláštními výrůstky na spánkovém laloku, které mu umožòují ovládat jakési neviditelné ruce (vektory) obrovské síly a rychlosti. Kromě toho je schopen vkládat svou DNA do lidí a ta se pak přenáší na jejich potomky.Lidstvo se samozřejmě nemíní jen tak vzdát, a vzniká ústav, kde se začíná ono "onemocnění" zkoumat a kde jsou eliminováni přebyteční dicloniové. Z takového zařízení se podaří uprchnout jedné z nejsilnějších dicloniů vůbec, hlavní hrdince anime Lucy. Po velmi krvavém střetnutí s ochrankou ústavu se setkává s Koutou a do něj zamilovanou sestřenicí Yukou, ale z bývalé nelítostné vražedkyně se najednou stává naivní dívka bez schopnosti mluvit...něco jako Chii z Chobits.
Toto anime se mi moc líbilo když se koukáte na Nyuu neřekli byste že je to ta hrozná Lucy...ta chodící a nemilosrdná vražedkyně...Jsou chvíle kdy se koukáte na nemotornou Nyuu a jsou chvíle kdy se koukáte na utržené končetiny a litry stříkající krve....
V prvních dílech se vám může hlavní hrdinka i hnusit , že jen tak utrhne kolemjdoucí nevinné dívce hlavu...,ale po pár dílech vám to tak až tak zvláštní nepřijde...zvjistíte že měla důvod nenávidět lidi..prostě...(souhlasím,proto to sem dávám)..:)

Online:

D.Gray-man

24. dubna 2011 v 9:07 | Shun
Pocit z osamění, když vám někdo milovaný odejde z tohoto světa, a zanechá vás tu na pospas skaženému světu dokáže být až příliš traumatický.
Natolik, že by jste udělali cokoliv pro to, aby jste si tu osobu mohli navrátit zpátky.
Moc dobře ale sami víme, že to co už odsud jednou odešlo,se zpěět nenarátí. Ale co když vám někdo nabídne možnost si toto přání uskutečnit?
Je tu ale háček, všechno má svou cenu, a ani tady tomu není jinak. Člověk pohlcen žalem ze ztráty blízkého si totiž ani neuvědomí, že tou možnstí jak si vrátit milovanou osobu zároveň té duši ubližuje.
Duše, které se jakýmsi způsobem (dozvíte se v příběhu nebo v popisu) navrátí na tento svět, už nejsou těmi, které jsme znali. Jsou sužovány, a násilím drženy v jakémsi těle, se kterým sou nuceni vraždit a další hříšné věci.
Z těchto duší uvězněnýc, a násilím držených v těchto tělech se stávají něco jako démoni. Nazývají se "Akuma".
Jso tu ale i zastánci dobra, kteří se starají o to, aby byli uvězněné duše osvobozeny, a mohly dál odpočívat v klidu. Tito zastánci dobra se nazívají "Exorcisté".

Online:

D.N.Angel

24. dubna 2011 v 9:00 | Shun
Táto legenda sa traduje už tristo rokov... Je to legenda o zlodejovi umenia s čiernymi krídlami. Nik nevie, odkiaľ sa prišiel, ale všetci vedia to, že na čo obráti svoju pozornosť, to aj získa. Ako roky plynuli, jeho existenciu sprevádzali rôzne dohady o tom, kto to asi môže byť. Nastal však zlom a bájny zlodej sa vytratil a štyridsať rokov ho nik nespozoroval. Bájny Dark Mousy však plánuje svoj veľkolepý návrat.
Daisuke Niwa je vcelku obyčajný štrnásťročný chlapec s bežnými pubertálnymi problémami. Chodí do školy a miluje svoju spolužiačku Harada Risu, ktorá však v spolužiakovi nevidí nič viac ako svojho najlepšieho kamaráta. Tak zdrvený Daisuke, momentálne v zlom psychickom stave, v ktorom sa mu dokola premieta najhoršia scéna jeho doterajšieho života, čo zapríčiní, že bude hodný dlhej opatery u jedného lekára (nebudem menovať, nech si každý doplní to, čo mu vyhovuje), má síce milujúcu matku a dedka, u ktorých si chudáčik myslel, že nájde útechu, avšak ešte nevie, čo ho čaká.
Vec sa má tak, že rodina ukrýva jedno obrovské tajomstvo, ktoré zabudli chudáčikovi Daisukemu spomenúť. Na čo by mu to spomínali, keď sa ho to osobne týka? Veď chlapec na to príde sám a úbožiatko potom vážne ostane na liekoch. Tajomstvo tkvie v tom, že mužský členovia rodiny Niwa sa po dovŕšení štrnásteho roku života dokážu premeniť na bájneho zlodeja umenia s čiernymi krídlami Darka Mousyho.Celý článek najdete zde.

Online:

Death Note

24. dubna 2011 v 8:57 | Shun
V tomto aimovaném příběhu existují i jiné světy mimo ten náš lidský, který známe. Dalo by se říct, že existuje i svět,(něco jako posmrtný) kde žijí neboli spíše existují bozi smrti zvaní SHINIGAMI.
Tito bohové smrti jsou tak nazývány, protože oni řídí naši délku života a způsob jakým zemřeme na našem lidském světě.
Jeden z těchto Shinigami "Ryuk (Ryuuku)", velmi znuděný svou dlouhověkou stereotypní prací, neustále vykonávající to samé dokola po stovky, možná tisíce let se jednoho dne rozhodne zpestřit si trošku svůj věčný a doslova znuděný život a tak upustí úmyslně ve světě lidí svůj Zápisník smrti(Death Note), do kterého se zapisují úmrtí osob , a jakým způsobem zemřou, který vlastní každý Shinigami.Celý článek najde zde.
Online:

Chobits

24. dubna 2011 v 8:53 | Shun
Příběh ze života Hidekiho Motosuwa, studenta pokoušejícího se o kvalifikaci na universitě v Tokiu. Kromě děvčete je dalším ze studentových snů mít Persocom. Persocomy jsou androidi užívaní jako osobní počítače, nicméně jsou drazí a Hideki nemá žádné peníze.
Večer najde na cestě domů válející se Persocom ve tvaru krásné dívky s dlouhými blonďatými vlasy ležící na hromadě odpadků. Nejprve myslel, že bude podezříván z vraždy, ale pak přišel na to, že ležící dívka je Persocom, a odnesl ji domů. Po jejím zapnutí ho dívka začala s velkým obdivem pozorovat. Jediné slovo, které je schopna říct, je "čí", a tak ji Hideki pojmenuje Čí. Přestože Čí nejeví žádné známky po instalovaných programech, Hidekiho přátelé podle jejího chování usuzují, že musí mít některý typ učebního programu nainstalovaný.

Online:

Claymore

24. dubna 2011 v 8:48 | Shun
Claymore jsou skupinou lovící démony. Její členové mají nadlické schopnosti, avšak nepatří ani mezi démony a ani mezi lidi, jsou něco mezi tím. Hybridi. Jejich krev obsahuje obojí, jak lidskou tak i démoní. Za jejich sílu zaplatili velkou daň a to, že stále tyto rozdílné části bojují mezi sebou, ta která zvítězí, získává vládu nad tělem. Čím déle to vykonávají, tím více převládá démonická část a když převládne, je jiná Claymore poslána tu která nevydržela zabít. Anime popisuje příběh chlapce, který přišel díky démonům o rodinu a tu vzápětí nachází v Claymore jménem Claire, kterou doprovází.

Online:

Bokusatsu Tenshi Dokuro chan

24. dubna 2011 v 8:29 | Shun
Příběh je omladém chlapcovi Sakurovi a podivné dívce Dokuro, která se na něj velmi zlá a každou chvíli ho zabije ostnatým kyjem. Následně ho však oživí. Sakura v budoucnosti vynalezne, jak se stát nemsrtelným. Tento nápoj ale působí jen na dívky, které nezestárnou víc než na 12 let. Sakura je tedy obviněn, že vynalezl "svět pedofilů" Proto je z budoucna poslána Dokuro-chan, která má Sakuru zavraždit dřív, než objeví ten nápoj. Má ale schopnost i oživovat mrtvé, díky obrovskému ostnatému kyji, který se nazývá Excalibolg. Dokura Sakuru mnohokrát zabije, ale následně ho zase oživí, protože si myslí, že mu lze zabránit i jiným způsobem. Snaží se mu zabránit v učení a začne s ním chodit i do školy. Bydlí se Sakurou v jednom pokoji, stále si s ním chce hrát, aby už neměl čas na nic jiného. Pak ale zjišťuje, že má Sakuru ráda.
Online:

Zdroj příběhu:pokemon-world.blog.cz
Zdroj online:Anime-manga.cz

Blood+

24. dubna 2011 v 8:21 | Shun
Saya je středoškolačka s úplně normálním životem. Má otce, dva bratry, spoustu kamarádů a velký apetit. Jediné co je snad trochu neobvyklé je, že trpí chudokrevností. Tím ale trpí spousta lidí. Další věc je, že si nepamatuje svůj život. Jediné co si pamatuje je zhruba poslední rok jejího života, ale i stím se dá žít. Možná díky tomu je její život opravdu štastný.
Jeden večer se vrací Saya do školy pro své zapomenuté boty a tím to celé začne. Uvidí vraždu svého učitele nějakým monstrem nazývaném Chiroptera - podle jednoho rodu upírů. Stejně jako upíři potřebují tato monstra ke svému životu krev a tu nejraději vysávaj z lidí. Tento chiropteran se hned jak zvětří Sayu vydá za ní. Asi by už bylo po ní, ale tu se objeví záhadný kluk s chellem (čelem- hudební nástroj) na zádech, vrazí do ruky Saye katanu a řekne "bojuj". Ta se s mečem cítí skvěle a bez váhání chiropterana zabije. V tu ránu se jí z mysli vynoří vzpomínky na to jak bojuje ve vietnamské válce proti těmto monstrům. Jak je to ale možné, když Saye je 16 a vietnamská válka byla před 30 lety?