Tak kdo to je? 2.díl

31. ledna 2011 v 18:23 | Shun |  Tak kdo to je?

Tak kdo to je?
Autor:Nyuu-chan^.^
Pro:...
Dílů:2/? Dokončeno:Ne
Paring: ještě není jistý
Upozornění:Shonen ai,yuri,sex
pozn:...omlouvám se za chyby..

Bylo mu divný,že Naruto ještě nevylezl z koupelny.Šel se tedy podívat co Nartua tak zdrželo.Nejdřív jemně zaklepal na dveře a když se nic neozývalo zaklepal hlasitěji.Ale nadále bylo slyšet jen ticho,které se rozmísťovalo po domě.Sasuke tedy vzal jemně za kliku a potichu otevřel.Podíval se do vany,kde už byly jen pozůstatky pěny a Naruto,který spal.Přemýšlel jestli ho vzbudit a nebo ho vyndat,osušit a převlíknout a uložit do postele.Ale rozhodl se pro první možnost.Sice ho naštve,ale lepší než kdyby ho pak obvinil za znásilnění.
"Naruto,vzbuď se a pojď spát do postele,jinak nastydneš."Nejdřív k němu promlouvá,ale pak do něj začne šťouchat. Narutovi se zatřepotají víčka a pak odhalí svoje modrý kukadla.Chvíli se zmateně kouká na Sasukeho a pak vyjekne.
"Ááá Sasuke co tu děláš?"vydýchává prvotní
šok.
"Přišel jsem tě vzbudit,už jsi tu dvě hodiny skoro.A oznamuji,že tu dnes spím."odpoví a odejde.
Vykuleného blonďáka nechá za sebou,ten se pak zvedne osuší a jen v ručníku jde do ložnice.Sasuke už spokojeně leží na posteli a čte si knížku,kterou si vyhrabal z Narutovi knihovny.Vlastně je mu divný,že Naruto tu má něco takového.Že má uklizeno a čisto.Že nemá nikde poházené plechovky od ramenu,jako tomu bylo když byly malý.Změnil se a to dost.
"Sasu,můžeš se jít vykoupat"řekne Naruto a jde ke skříni. Vytáhne trenky a tílko.Rychle to na sebe nahází a už se vrtá pod peřinu.
"Hn"odpoví po chvilce Sasuke.Naruto zvědavě vykoukne z peřiny a podívá se do Sasukeho chtíčem uvolněnou tvář,která právě spí,ale jak se zdá Sasu má nějaký perverzní sen.
"Mhmm Naruto."řekne černovlásek a rukou si zajede do trenek,který jako jediný měl na sobě.Přejel si po bouli,která se mu tam rýsovala.Naruto to sledoval s vytřeštěními očima.Pak,ale však dostal ďábelský nápad.Přešel ke druhý straně postele kde spal Sasuke a abys nevzbudil vzal ho jemně do náruče.
"Hm..Naruto"zasténá znovu černooký spící chlapec.Naruto se ušklíbl a odešel do koupelny i se Sasukem v náruči. Po Narutově koupání tam zbyla ještě voda ve vaně,ale ta byla ještě teplá.Proto vlezl do sprchy položil tam černovlasého kamaráda a vystoupil ze sprchy.Vzal studení kohoutek a sprchu a spustil.Měli jste vidět jak byl Sasuke probuzený. Naruto se smál až se za břicho popadal.Sasuke drkotající zuby se na něj díval jak na největšího boha pomsti. Nelíbilo se mu co ten kluk blonďatý provedl.Takový hezký sen o něm měl a on ho takhle vyruší.Najednou ho strhl k sobě a modroočko bylo pod sprchou s ním,ručník,který měl mu jen taktak
držel okolo pasu.Byl nalepený na zdi kachliček a upřeně,ale zároveň pobaveně se díval na Sasukeho. Byly od sebe ani ne pět centimetru.Oba si toho byly vědomi,ale s Narutem to nic nedělalo.Za to Sasuke….
Byly oba potichu,že i v téhle napnuté chvíli by bylo slyšet kdyby něco se šoustlo.
"Naruto"řekne Sasuke a chce ho políbit. No jenže blonďák uhne a on políbí kachličky.Modroočko se mu směje a jde ven.
"Říkal jsem ti ať se jdeš vykoupat.A jo abych nezapomněl…"odmlčí se. "Máš vskutku zajímavý sny" zakření se a nechá zmateného Sasukeho ve sprše. Ten zrudne když si uvědomí,že nejspíš mluvil ve spaní…
"Sasuke budu tě nějakou dobu trápit.Než si uvědomíš spoustu věcí.Těš se" pomyslí si blonďatý klučina zachumlaný v peřině a pomalu,ale jistě usínající.

Sasuke po koupeli na sebe si vzal nějaké Narutovo triko a spodky (čistý).Potichu přišel k posteli kde odhrnul kousek peřiny z Naruta a přikryl se jím.Jelikož ta peřina byla menší jednolůžková tak se na něj musel nalepit.Objal ho a položil hlavu a usínal….
"To bude ještě zajmavé probuzení"pomysleli si oba dva a usnuli.
 


Komentáře

1 Hakky Hakky | Web | 31. ledna 2011 v 18:50 | Reagovat

Hezky napsané jako všechno :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama