Tak kdo to je? 1.díl

23. ledna 2011 v 10:30 | Shun |  Tak kdo to je?
Tak kdo to je?
Autor:Nyuu-chan^.^
Pro:...
Dílů:1 Dokončeno:Ne
Paring: ještě není jistý
Upozornění:Shonen ai,yuri,sex
pozn:...omlouvám se za chyby..
pozn2:tato povídka se bude vyskytovat ai na webu Hokage.cz A je i na mém bývalém blogu..xD

"Sasuke-kun"ozývá se od jedné růžové slečny a od jedné blonďaté slečny.Jmenovaný mladík už jsi nevěděl rady. "Naruto sakra pomoc mi vymyslet něco proti nim.!"Naruto se chvilku tvářil zaskočeně,ale pak se nad ním smiloval a v táhnul ho do svého bytu.A hned zabouchl dveře,načež se začalo ozývat bouchání na dveře. "Na-Naruto-kun"zrudne Hinata,když si všimne,že za jejím idolem je Sasuke. "Sasuke-kun"zrudne ještě víc. "Ohayo Hinata,potřebuješ něco?"zeptá se mile. "No víš já.."nemohla se vymáčknout. "Přišla jsem protože no jestli by jsi semnou ne nešel ve ven?"optá se stydlivě a sklopí hlavu přičemž má ukazováčky u sebe. "Hinata,promiň,ale Naruto mi právě pomáhá s jedním problémem. Zkus to někdy jindy prosím tě."promluví místo Naruta Sasuke. "Eh..dobře..Naruto-kun za zatím.."odběhne rychle pryč. Naruto zavře za Hinatou dveře a opře se o ně.
"Tak pomáhám s jedním problémem,jo?Hm.."koukne na něj pobaveně. "Něco jsem jí říct musel.Právě se tu potřebuju schovat,tak nemůžeš odtud odejít."odtuší Sasuke a dělá,jako by mu ten dvojsmysl nedošel.Přitom to bylo tak do očí. "Takže Sasu-chán potřebuje pomoct jo? A ještě od takového ubožáka jak ho často nazývá."furt se pobaveně usmívá Naruta a přibližuje se.Když už je kousek od něj.Tváří v tvář si stojí a Sasuke pomalu rudne,když se Naruto od něj odvrátí.
"Sasuke mám na to jenom jedno řešení."řekne najednou blonďák.
"Jaký?"přiblíží se Sasuke k němu.
"Najdi si holku"odpoví ledabyle a jde do kuchyně kde si nalije do skleničky vodu. "Chceš?"nabídne sklenku i černovláskovi. "Eh jo,díky"odpoví a vezme si od něj skleničku,přičemž se dotknou prsty.Naruto dělá,že se nic nestalo.A Sasuke se o to snaží taky,ale moc mu to nejde. "Myslíš holku na chození?"optá se pro jistotu po chvíli starší mladík.
"Jo myslím,jako holku nachození,na všechno."řekne blonďák jako by nic.
"Ale to nejde."stoupne si černovlásek.(Neptejte se mě kdy si sedli).
"Proč?"uvelebí se Naruto pohodl ně na pohovce.
"No protože..ukaž mi holku,která do mě není blázen!"odpoví sebejistě.
"Hm..Hinata,TenTen,eh…Shizune,Tsunade"zkouší uhádnout Naruto a snaží se co nejvíc skrčit v gauči,protože Sasuke vypadá na to,že ho každou chvíli chytí pod krkem.
"Tak zaprvé Hinata je zakoukaná do tebe a do ní Kiba,zamítá se.Za druhé TenTen chodí s Nejim,zamítá se.Za třetí Shizune a Tsunade jsou na mě moc starý."zavrčí nebezpečně blízko Naruta.
"No tak nevím. Určitě se někdo najde a když ne holka tak si najdi kluka.Co je na tom."zavrčí blonďák a poposedne si dál od Sasukeho.
"Vypadámsnadjako GAY????"Procedí mezi zubami černooký.
"Popravdě?"odmlčí se Naruto. "Jo."
"Naruto"zavčí.
"Hele ber to tak,že tě ještě nikdo neviděl s žádnou holkou a myslí si,že o ně nemáš zájem a že jsi na kluky.Myslí si to všichni a hlavně na tom není nic zvláštního.Však Lee a Gai to spolu taky dali dohromady."navrhne svůj argument Naruto.
"Tak když jsi tak chytrý tak mi někoho najdi.Zapomen na Chouji,Kibu a Nejiho."zavrčí Sasuke a hodí sebou vedle Naruta.
"Fajn máš na výběr."řekne nabručeně.Už ho tohle přestává bavit.
"Shikamaru,Gaara,Shino,Kankuro,Konohamaru i když ten je na tebe moc malej.Nebo Kotetsu, či já už nevim kdo.Třeba Kakashi"řekne unaveně Naruto a zavře oči.Sasuke nad tím uvažoval.
"Jenže Shikamaru je na mě moc líný a furt říká to je otrava a navíc chce chodit s Temari.Pak Gaaraten mi k srdci teda moc nepřirostl takže se zamítá,Shino ne,protože z něj lezou jen ty jeho brouci,prostě hnus,a Kankuro ne.A Kakashi s Kotetsum už vůbec ne."zavrhne to.
"Fajn,pomož si sám,jak chceš já jdu spát."s tím se zvedne Naruto a jde do ložnice kde ze sebe shodí  všechno oblečení a jde přez chodbu nahej až do koupelny kde si zaleze do vany.Napustí si jí i pěnou,když po chvíli usne.Sasuke chvíli omámeně pozoroval místo kde prošel nahý Naruto a pak se vydal k němu do ložnice.Rozhodl se,že dneska bude spát tady.Po hodce přemýšlení mu bylo divný,že…
 


Komentáře

1 Lan-Lain Lan-Lain | Web | 24. dubna 2011 v 15:46 | Reagovat

Chceš být eSBé? :) já bych byla ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama