Hm hm ...Coby kdyby...

22. ledna 2011 v 19:08 | Shun |  Shun Oguri
Coby kdyby se zastavil čas a svět se netočil pořád dokola?.Opakované sny,stíny,ředstavy,lidi. Celý život se všechno točí pořád do kola. Jaký by to bylo přeseknout tenhle jednotvárný svět dokola?Přeruši tu rovnováhu a zvrátit jí?. Spekulace a spekulace. Nikdy se to nestane. Jsme jen lidi nic víc. Jen pěšáci tohodle světa. Ale to nebudu rozebírat..

Proč jsem tu nebyla?Co se stalo a pořád dokola.
Nic nestalo se nic!! Krom toho,že jsme byla nemocná.A v Pondělí jdu k lékaři na Karlák pač mi zjistily,že mám málo červených krvinek či co. Takže mi vlastně nic není a vše je při starým.Nechápu proč to všichni tak hortí!! Proč sem tady nebyla? Nechtělo se mi. Neměla jsme náladu na blogování. A navíc se chci taky začít věnovat blogu který mám o BLEACH. A taky mému třetímu blogu a to KAGE.
No a taky se dívám od znova na BLEACH...xD Je to celkem sranda.

Co bude tady s blogem? Kdy s tím začnu? Co a jak dál?
Vlastně nevím.Blog bude fungovat tak jak fungoval. Akorát s tím,že na něj nebudu zaměřená tolik. No,ale začnu dodělávat nějaké ty rubriky s anime. Respektivě jejich resence.Taky grafiku bych měla začít dělat..nuch a taky povídky..:DŽádnou jsem sem ještě nedala,takže sem dám tu co jsme měla rozepsanou na mým bývalím blogu a to povídku Tak kdo to je?.
No a taky bych sem možná přidala rubriku Japonština. Jakože když budete chtít se naučit japonsky..Mám učečbnici Japonštiny a je dokonalá tak bych vám sem mohla napsat lekce..:)Hn to je asi vše..
 


Komentáře

1 Kei Kei | Web | 22. ledna 2011 v 22:21 | Reagovat

omlouvám se mám tam nehoráznej zmatek..viz.blog! x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama